Preskocit navigáciu

II. ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraní.


II. ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraní.

 

Druhý ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraní, ktorý organizoval Klub ZV SR Martin-Podháj spoločne s Opravárenským práporom Martin, sa konal dňa 20. júna 2014 v mestskej strelnici Ľadoveň.

Riaditeľom súťaže bol podplukovník v.v. Josef Surman a jeho zástupcom veliteľ Oppr podplukovník Daniel Ličko. Streleckej súťaže sa zúčastnilo celkom trinásť družstiev a súťažilo sa v kategóriách: dvojboj družstiev o  pohár klubu Martin, dvojboj jednotlivcov, najlepší strelec z pušky, najlepší strelec z Pi a dvojboj jednotlivcov o majstra Klubu ZV SR Martin-Podháj.

Najúspešnejší strelci v jednotlivých kategóriách boli odmenení vecnými cenami a diplomami. V družstvách zvíťazilo družstvo KVZ Martin a v jednotlivcoch bol najúspešnejší taktiež príslušník víťazného družstva kapitán v.v. Martin Andrejuv.


II. ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraníII. ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraníII. ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraníII. ročník streleckej súťaže v streľbe z malorážnych zbraní

Autor: mjr. Ing. Vladimír PALKO - Dátum: 24.06.2014
Čítanosť: 4388
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share